Shakin’ Stevens w Toruniu

Legenda brytyjskiej muzyki – Shakin’ Stevens – już niedługo zawita do Torunia, aby zagrać koncert na jednej z najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Europie – Arenie Toruń. Nieśmiertelne hity, piosenki z nowej płyty, a może coś zupełnie innego – warto sprawdzić, co czeka gości już 17 marca na jedynym koncercie artysty w tym roku w Polsce!

Dzień po Drugim Festiwalu Wspomnień, na którym wystąpi plejada gwiazd polskiej muzyki – Bohdan Łazuka, Romuald Lipko z zespołem, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, Grzegorz Wilk – w Toruniu zawita Shakin’ Stevens, który, pierwszy raz od 2014 roku, zagra koncert w Polsce. Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

Shakin’ Stevens zagra razem z dziewięcioosobowym zespołem – oprócz hitów, pojawią się piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times”. Jak sam artysta obiecuje, nie zabraknie też niespodzianek – tłumaczy Przemysław Draheim, rzecznik prasowy Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Na Arenie Toruń możemy zatem spodziewać się niezwykłej mieszanki klasycznego rocka, Americany, gospelu, country czy bluesa – która jest efektem pracy Shakin’ Stevensa nad jego najnowszą płytą. Pojawią się najpewniej także nieśmiertelne hity w nowych ekscytujących aranżacjach.

 

{TM} na podstawie Toruńskiej Agendy Kulturalnej