Wszystkich miłośników czworonogów zapraszamy na PupiLove Targi

27 października (sobota) w Bydgoszczy odbędą się PupiLove Targi. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów z Bydgoszczy i okolic. Podczas wydarzenia swoje stoisko będzie miała również Fundacja Ostatnia Przystań, która pod swoją opieką ma psy starsze, chore, niepełnosprawne.

Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska wielu małych, często rodzinnych firm i manufaktur, które tworzą z pasją akcesoria dla psów i kotów m. in.: smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, karmy, smakołyki i kosmetyki czy zabawki.

Nie obejdzie się również bez pomagania  – podczas targów będzie można wesprzeć lokalną Fundację Ostatnia Przystań, która prowadzi Dom Seniora dla psów nieadopcyjnych – są to staruszki, psy chore, niepełnosprawne. Więcej informacji  o fundacji można znaleźć TUTAJ.

Targi potrwają od 10:00 do 18:00 i odbędą się na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza – Hala Tenisowa (ul. Gdańska 163).

Wstęp na targi dla zwiedzających jest wolny, parking bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

 

Źródło: www.bydgoszcz.pl