Włocławek i Grudziądz z nominacją w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017.

Włocławek i Grudziądz walczą o tytuł Miasta Roku 2017. W tej edycji plebiscytu miasta powalczą o zwycięstwo z 24 innymi miastami. Wygrana w drugiej edycji plebiscytu wspieranego przez HRS to nie tylko tytuł Miasta Roku. Zwycięskie miasto zyska również możliwość promocji regionu w sieci. Zachęcamy wszystkich do głosowania!

Wyjątkowe miejsca i imponujące widoki? Zapierające dech w piersiach architektoniczne perełki i inspirujący ludzie, dzięki którym miasto tętni życiem? „Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017” to druga edycja plebiscytu, dzięki któremu mieszkańcy mogą zaprezentować i docenić najcenniejsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie mieszkańców i wszystkich, którzy po prostu… kochają to miasto!

Każdy, kto chce wesprzeć ukochane miasto, może codziennie oddać jeden głos na stronie plebiscytu:  http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/ Warto również uzasadnić swój wybór, bo na autorów najciekawszych komentarzy na temat ukochanych miast czekają nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax, 2 karty prezentowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City.

Zwycięskie miasto otrzyma statuetkę Miasta Roku, oficjalny dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci. Dzięki plebiscytowi więcej osób może poznać atrakcje regionu i uroki miast, które walczą w tym roku o tytuł. Warto śledzić przebieg głosowania i wspierać miasto w kolejnych etapach tegorocznego plebiscytu. Jeszcze w tym roku dowiemy się, które miasto cieszy się ogromnym wsparciem mieszkańców i otrzyma tytuł Miasta Roku 2017.

W poprzedniej edycji tytuł Miasta Roku 2016 zdobył Słupsk.

Szczegóły konkursu dostępne na www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/. Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

 

{TM}