Skakał po dachu auta na Rondzie Jagiellonów

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie pojazdu. Pijany i agresywny 23-latek zatrzymywał na Rondzie Jagiellonów samochody. Na jeden z nich wszedł i skakał po dachu. Całość zdarzenia została zarejestrowana przez obsługę miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (11.09.2015), wówczas dyżurny bydgoskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w okolicy Ronda Jagiellonów miał wchodzić pod nadjeżdżające pojazdy i skakać po samochodach. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Policjanci zatrzymali zataczającego się mężczyznę na środku ronda.

Następnie mundurowi podjechali do pokrzywdzonego, któremu 23-latek uszkodził pojazd, wchodząc na niego i skacząc po dachu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Był pijany, miał około dwóch promili alkoholu w organizmie. Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia przedstawili podejrzanemu zarzut przestępstwa uszkodzenia mienia.

Co więcej, mężczyzna będzie odpowiadać za wykroczenia. Jak się okazało, całość zdarzenia została zarejestrowana przez obsługę miejskiego monitoringu. Policjanci na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania będą rozliczać mieszkańca Barcina za każde popełnione wykroczenie.

{TM}, na podstawie informacji KWP w Bydgoszczy