Nietrzeźwy kierowca przewoził pasażerów!

Dziś rano (30.11) Brodniccy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę autobusu, który przewoził pasażerów. Jak się okazało kierowca był nietrzeźwy. Mężczyzna miał prawie 1,2 promila alkoholu w organizmie. Pasażerowie opuścili pojazd i pieszo udali się do pracy. Po autobus zgłosił się właściciel, a kierowca trafił do brodnickiej komendy.

Dzisiejszego ranka policjanci ruchu drogowego podczas działań „Trzeźwy kierujący”, przy ul. Lidzbarskiej w Brodnicy, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę autobusu. 46-letni kierowca został przez policjantów poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało miał on prawie 1,2 promila. Dwunastu pasażerów autobusu opuściło pojazd i pieszo udało się do pracy.Nietrzeźwy kierowca trafił do brodnickiej komendy. Mieszkaniec powiatu brodnickiego stracił już prawo jazdy i jak będzie trzeźwy zostanie przesłuchany.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów.

{TM} na podstawie informacji KWP w Bydgoszczy

REKLAMA: Film z wesela – www.martinezfilm.pl

One thought on “Nietrzeźwy kierowca przewoził pasażerów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *