27 września, 2021

kujawsko-pomorskie.info.pl

Portal Twojego Województwa

Spotkanie z biznesmenami

Ruszyły zapisy na spotkanie networkingowe dla młodych przedsiębiorców „Poszerz Horyzonty”, które odbędzie się 14 listopada 2018 roku o godz. 14:00 w Business Link Toruń, ul. Łokietka 5.

Na wydarzenie zaprasza Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. W programie znajdą się takie tematy, jak budowanie własnego biznesu, co jest najważniejsze na starcie działalności, jak zdobyć kapitał na rozkręcenie firmy. W spotkaniu udział wezmą: Grzegorz Klecha – prezes firmy Hendrickson Poland, Tomasz F. Grzelak – coach biznesu i partner londyńskiej firmy Lloyds, Maciej Wiśniewski – szef klubu Twarde Pierniki i właściciel firmy Consus.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Liczba miejsc ograniczona.

Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i popularyzacja wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, działania na rzecz zrównoważonego rozwoju miasta, budowanie sieci kontaktów biznesowych, dostarczanie młodym przedsiębiorcom nowych praktycznych umiejętności. Spotkanie networkingowe stanowić będzie okazję do budowania relacji między przedsiębiorcami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług. Poprzez sukcesywne powiększanie grona swoich znajomych i pielęgnowanie sieci kontaktów biznesowych młody przedsiębiorca będzie mógł liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych osób zajmujących się tematem przedsiębiorczości. Spotkanie poprzedzą prelekcje wybranych przedsiębiorców, którzy osiągnęli już sukces, następnie poprowadzone zostaną dialogi biznesowe przy wieczornym poczęstunku. Całość będzie miała charakter swobodny, podczas prelekcji prowadzona będzie dyskusja warsztatowa opierająca się na pytaniach uczestników.

 

(TM) na podstawie informacji Urzędu Miasta w Toruniu