Konferencja dla przedsiebiorców

Program Ekspansji Międzynarodowej Polskich Przedsiębiorstw oraz nowoczesne instrumenty wsparcia eksportu to temat konferencji, która odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. 

Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących ekspansję na zagraniczne rynki.

Tematyka konferencji poświęcona będzie dostępnym, nowoczesnym instrumentom wsparcia eksportu w obszarze instytucjonalnym, usługowym i finansowym, w kontekście wdrażanych systemowo zmian w zakresie realizowanej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w obszarze ekspansji zagranicznej.

W ramach wydarzenia założenia Strategii zaprezentuje przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju, natomiast każda z instytucji reprezentujących Grupę Polski Fundusz Rozwoju (Grupa PFR): PAIH, PARP, BGK i KUKE przedstawi własną ofertę bieżących i planowanych rozwiązań w zakresie wspierania internacjonalizacji przedsiębiorstw.

Konferencja odbędzie się 16 maja 2017 r., w godz. 9:30 -13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu przy ul. Plac Teatralny 2 (patio, I p.). Udział jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

{TM} na podstawie informacji Urzędu Miasta w Toruniu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *